Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, January 10, 2021
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2020/21 Sparta Softball- High School Open Snowball Overnight Madness Tournament
Indiana Gators-Craft
12 - 3
Illinois Sluggers 16U
Complete
Baseball/Softball Field #2
Degener, Marcotte
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
OG Magic (QF 3)
3 - 1
Legends (QF 3)
Complete
7v7 Field #4
Orciuch(Adrian)
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
McClutch (QF 4)
6 - 3
Spurs (QF 4)
Complete
7v7 Field #2
Orciuch(Adrian)
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
TW Elite (QF 2)
v
Realest (QF 2)
Result Pending
7v7 Field #3
Mesanovic
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
Euro Elite (QF 1)
v
Bean Fc (QF 1)
Result Pending
7v7 Field #4
Ooms
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
Winner of QF1
v
Winner of QF2
Result Pending
7v7 Field #1
Ooms
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
Winner of QF3
v
Winner of QF4
Result Pending
7v7 Field #2
Mesanovic
Sparta Soccer 2020/21-Session I-Men's Open
Championship
11 - 4
Championship
Complete
7v7 Field #1
Mesanovic , Ooms
Calendar
<
January 2021
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, January 10, 2021
8:00 AM
10:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
8:00 AM
9:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #2
8:00 AM
10:00 AM
Riptide black - Mark Stenger
FIELD #1
8:00 AM
10:00 AM
Riptide black - Mark Stenger
FIELD #1B
8:00 AM
11:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #2
8:00 AM
11:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #2B
8:00 AM
10:00 AM
NEED FENCE! Hobart Stealers
FIELD #3
8:00 AM
10:00 AM
NEED FENCE Hobart Stealers - Jimmy Cuellar
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
Janik - NWI Storm Elite
CAGE #2
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball - Bobby Morris
CAGE #1
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball - Bobby Morris
CAGE #2
10:00 AM
12:00 PM
NWI Storm Elite - Victor Jorge
FIELD #1
10:00 AM
12:00 PM
NWI Storm Elite - Victor Jorge
FIELD #1B
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball - Bobby Morris
FIELD #3
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball - Bobby Morris
FIELD #4
11:00 AM
12:00 PM
Baseball Rental - Jim Rappold
FIELD #2
11:00 AM
12:00 PM
Baseball Rental - Jim Rappold
FIELD #2B
12:00 PM
3:00 PM
Bevrly Bandits - Bill Conroy
CAGE #1
12:00 PM
3:00 PM
Bevrly Bandits - Bill Conroy
CAGE #2
12:00 PM
3:00 PM
Beverly Bandits - Bill Conroy
FIELD #1
12:00 PM
3:00 PM
Beverly Bandits - Bill Conroy
FIELD #2
12:00 PM
4:00 PM
D. Griffin baseball - David Griffin
FIELD #3
12:00 PM
4:00 PM
D. Griffin baseball - David Griffin
FIELD #4
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
3:00 PM
5:00 PM
Indiana Invaders - Bob Dudzik
FIELD #1
3:00 PM
5:00 PM
Indiana Invaders - Bob Dudzik
FIELD #2
4:00 PM
6:00 PM
Wardogs - Mike Ford
CAGE #1
4:00 PM
6:00 PM
Wardogs - Mike Ford
CAGE #2
4:00 PM
5:00 PM
Midwest Express LAX - Mark Berutich
FIELD #3
4:00 PM
6:00 PM
wardogs - Mike Ford
FIELD #4
5:00 PM
6:30 PM
Indiana Premier Fastpitch - Tom Powell
Aleks Maric
5:00 PM
7:00 PM
Softball - Mike Bishop
FIELD #1
5:00 PM
7:00 PM
Softball - Mike Bishop
FIELD #1B
5:00 PM
7:00 PM
Softball - Mike Bishop
FIELD #2
5:00 PM
7:00 PM
Softball - Mike Bishop
FIELD #2B
5:00 PM
6:30 PM
Indiana Premier Fastpitch - Tom Powell
FIELD #3
6:00 PM
8:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
7:00 PM
9:30 PM
Men's Soccer Session II
FIELD #3
7:00 PM
9:30 PM
Men's Soccer Session II
FIELD #4
8:00 PM
9:00 PM
Batting Cage - 1 Hour - Sam Romeo
CAGE #2