Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 7, 2020
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-CoEd U06 (2014/2015)
Sparta Red
1 - 1
Sparta Blue
Complete
3v3 Field #1A
Stamper
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys U14 (2006/2007)
Goal Crushers u14
4 - 4
Die Mannschaft
Complete
Field #2
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Girls-Girls High School
United 4 Ever
3 - 0
Tigers 04G
Complete
Field #2
2020 Boys U10 Session 2
NWI Lions U10 Boys 1
9 - 0
Indiana Elite 2012
Complete
Field #2
2020 Boys U10 Session 2
NWI Lions U9 Boys
3 - 2
Juventes
Complete
Field #2
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-CoEd U08 (2012/2013)
Barcelona F.C
9 - 1
Power Unicorns
Complete
5v5 Field 1B
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys High School
TMNT
v
ICSC
Result Pending
Field #2
Maric
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys High School
Heat
3 - 0
ICSC
Complete
Field #4
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-CoEd U08 (2012/2013)
NWI Lions U8
8 - 3
Real Madrid
Complete
5v5 Field 1B
Barajas (Enrique)
2020 Boys U12 Session 2
Indiana Elite 09 II
6 - 4
Indiana Elite FC 2009 Boys
Complete
Field #2
Maric
2020 Boys U12 Session 2
NWI Lions U12 Boys
3 - 6
Heat
Complete
Field #3
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys U14 (2006/2007)
Heat
0 - 6
Elite 07s
Complete
Field #4
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys U14 (2006/2007)
NWI Lions U14 Boys1
v
Elite 07s
Result Pending
Field #2
Maric
2020 Boys U12 Session 2
Indiana Elite 09 II
2 - 6
Goal Crushers u12
Complete
Field #3
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys High School
Borussia Duneland
5 - 2
Heat
Complete
Field #4
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys U14 (2006/2007)
NWI Lions U14 Boys2
v
Hooligans FC
Result Pending
Field #2
Maric
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Girls-Girls High School
United 4 Ever
v
Tigers 02G
Result Pending
Field #3
Orciuch(Dominik)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys High School
TMNT
6 - 8
Bear Grylls
Complete
Field #4
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Leagues-Session II-Boys-Boys High School
Trojans
v
Man Chest Hair
Result Pending
Field #2
Orciuch(Dominik)
NFL Flag Football-2019 NFL Flag Session II Ages 7-15 -10-12 year olds, Coed
Miami Dolphins
15 - 12
Buffalo Bills
Complete
Field #1
NFL Flag Football-2019 NFL Flag Session II Ages 7-15 -10-12 year olds, Coed
Tennessee Titans
6 - 52
Dallas Cowboys
Complete
Field #2
NFL Flag Football-2019 NFL Flag Session II Ages 7-15 -10-12 year olds, Coed
San Francisco 49ers
56 - 49
Chicago Bears
Complete
Field #3
NFL Flag Football-2019 NFL Flag Session II Ages 7-15 -10-12 year olds, Coed
Seattle Seahawks
v
Philadelphia Eagles
Result Pending
Field #4
Calendar
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Events on Saturday, March 7, 2020
8:00 AM
9:00 AM
Batting Cage - 1 Hour - Bobby Morris
CAGE #1
8:00 AM
9:00 AM
Batting Cage - 1 Hour - Bobby Morris
CAGE #2
8:00 AM
1:00 PM
Youth Soccer Leagues Session II
FIELD #1
8:00 AM
9:00 AM
Youth Soccer League
FIELD #1B
8:00 AM
2:00 PM
Youth Soccer Leagues Session II
FIELD #2
8:00 AM
2:00 PM
Youth Soccer Leagues Session II
FIELD #2B
8:00 AM
9:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #3
8:00 AM
9:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Aubin Robinson
9:00 AM
9:30 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
9:00 AM
9:30 AM
Open Play - All Ages
CAGE #2
9:00 AM
11:00 AM
Baseball - Bobby Morris
FIELD #3
9:00 AM
11:00 AM
Baseball - Bobby Morris
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
LPG Multi-Sport
Grace Wells
9:30 AM
1:00 PM
LPG HoopStart
CAGE #1
9:30 AM
1:00 PM
LPG HoopStart
CAGE #2
10:00 AM
11:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
10:00 AM
11:00 AM
LPG Lil Sluggers
Aubin Robinson
10:00 AM
11:00 AM
LPG Multi-Sport
Grace Wells
10:00 AM
11:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Jacob Stubitsch
11:00 AM
12:00 PM
LPG Lil Sluggers
Aubin Robinson
11:00 AM
2:00 PM
Youth Soccer Leagues Session II
FIELD #3
11:00 AM
3:00 PM
Youth Soccer Leagues Session II
FIELD #4
11:00 AM
12:00 PM
LPG Kickstart Soccer
Grace Wells
11:00 AM
12:00 PM
LPG HoopStart
Jacob Stubitsch
12:00 PM
1:00 PM
LPG HoopStart
Alex Momcilovic
12:00 PM
1:00 PM
LPG Multi-Sport
Aubin Robinson
12:00 PM
1:00 PM
LPG Lil Sluggers
Jacob Stubitsch
1:00 PM
2:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
1:00 PM
2:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
1:00 PM
2:30 PM
Birthday Party - Suzana Josifoski
FIELD #1
1:00 PM
2:30 PM
Birthday Party - Suzana Josifoski
FIELD #1B
2:00 PM
3:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
2:00 PM
3:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
2:00 PM
3:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #3
2:30 PM
3:00 PM
Birthday Party Set Up
FIELD #1
2:30 PM
3:00 PM
Birthday Party Set Up
FIELD #1B
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
3:00 PM
4:30 PM
D'Angelo Party
FIELD #1
3:00 PM
4:30 PM
D'Angelo Party
FIELD #1B
4:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
4:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
4:30 PM
5:00 PM
Unavailable Birthday Party Clean Up
FIELD #1
4:30 PM
5:00 PM
Unavailable Birthday Party Clean Up
FIELD #1B
4:30 PM
5:00 PM
D'Angelo Party - Jaxon D’Angelo
MEZZANINE A
4:30 PM
5:00 PM
D'Angelo Party - Jaxon D’Angelo
MEZZANINE B
5:00 PM
6:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
5:00 PM
6:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #1
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #1B
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #2
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #2B
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #3
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #4
7:00 PM
8:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
7:00 PM
8:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #1
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #1B
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #2
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #2B
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #3
7:00 PM
9:00 PM
IEFC 11v11 game - Jadranka Marojevic
FIELD #4
8:00 PM
9:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
8:00 PM
9:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2