Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, March 2, 2024
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
St. Marys
3 - 2
Crimson Knights
Complete
6v6 1B
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
VSC Sharks
0 - 3
Vultures FC - Coach Trevor P/ Kona
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
Heartbreakers
0 - 3
Avengers FC - Coach Fabian
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
Hobart Hammers
0 - 3
Outlaws
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Mcclutch United
0 - 3
Millennium SA 14B Blue
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
Wolfpack Vega
1 - 6
Vikings
Complete
6v6 1B
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Seasons Sirens
3 - 0
les Marteaux
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
Bulldogs U10 - Erixon
7 - 4
Badgers FC - Coach Braelyn
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
Millennium SA 14B Black
3 - 5
Millennium SA 13B Pre-Elite 64
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Millennium SA 15B Black
5 - 4
PSG
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
Warriors CP - Coach Tre
0 - 3
Vikings
Complete
6v6 1B
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Lady Bricks FC U12
4 - 3
NWI Eagles
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
Savages U10
5 - 4
Green Eagles
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
The Wolves
0 - 3
Morgan FC 12U
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Millennium SA 16B Black
2 - 5
PSG
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-In-House Co-Ed U6 (2018-2019)
Cosmos
0 - 0
Hot Shots - Coach Gianna
Complete
6v6 1B
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Dynamo - Konopasek
6 - 2
Brickie Battalion
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Mustangs U8- Kona
0 - 5
Millennium SA 17B Black
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Girls U14 (2010-2011)
The Wave - Olson
5 - 1
Lady Bricks FC U14
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
Dynomite
1 - 1
Guardians
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-In-House Co-Ed U6 (2018-2019)
Sidewinder FC - Coach Mia
0 - 0
Rockets CP - Coach Morgan
Complete
6v6 1B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Zuco's Stars
6 - 1
Brickie Battalion
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Ninja Sharks - Olson
3 - 4
Indiana Elite
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Girls U14 (2010-2011)
Red Stars
0 - 6
Red Storm - Konopasek
Complete
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
Hobart Hammers
5 - 1
Millennium SA 12G Black
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Ninja Sharks - Olson
2 - 4
Savages
Complete
6v6 1B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Zuco's Stars 1
4 - 0
Lady Bricks FC U12
Complete
6v6 2A
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Winners - Coach Erixon
1 - 4
Venom FC - Coach Dominguez
Complete
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
Zuco's Stars
1 - 1
Guardians
Complete
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
Millennium SA 12B Pre-Elite 74
3 - 0
Red Plague - Coach Terpstra
Complete
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
#3 Seed
v
#4 Seed
Result Pending
7v7 Field #1
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
#5 Seed
v
#6 Seed
Result Pending
7v7 Field #2
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Girls U14 (2010-2011)
#1 Seed
4 - 0
Red Stars
Complete
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Girls U14 (2010-2011)
#2 Seed
v
Red Storm - Konopasek
Result Pending
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
#4 Seed
v
#5 Seed
Result Pending
7v7 Field #1
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Millennium SA 14B Blue
v
Millennium SA 16B Black
Result Pending
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Millennium SA 15B Black
3 - 0
PSG
Complete
7v7 Field #4
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
#1 Seed
v
5/6
Result Pending
7v7 Field #1
Arismendiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
#2 Seed
v
3/4
Result Pending
7v7 Field #2
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Girls U14 (2010-2011)
Championship
v
Championship
Result Pending
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U10 (2014-2015)
Millennium SA 15B Black
v
W of 14B Blue v 16B
Result Pending
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
VSC Sharks
v
Brickie Battalion
Result Pending
6v6 1A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Lady Bricks FC U12
v
NWI Eagles
Result Pending
6v6 1B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
#2 Seed
v
#3 Seed
Result Pending
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
#1 Seed
v
4/5
Result Pending
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Savages
v
Winners - Coach Erixon
Result Pending
6v6 1B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
#4 Seed
v
#5 Seed
Result Pending
6v6 2A
Hutton(ref)
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
#2 Seed
v
Mustangs U8- Kona
Result Pending
6v6 2B
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U12 (2012-2013)
Finals
v
Finals
Result Pending
7v7 Field #3
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Premier Youth Division-Premier U14 (2010-2011)
Finals
v
Finals
Result Pending
7v7 Field #4
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
#4 Seed
v
Badgers FC - Coach Braelyn
Result Pending
5v5 Field #3A
Hutton(ref)
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
Cobras CP
v
Warriors CP - Coach Tre
Result Pending
5v5 Field #4A
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
St. Marys
v
Crimson Knights
Result Pending
6v6 1A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
#3 Seed
v
Avengers FC - Coach Fabian
Result Pending
6v6 1B
Alb
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Zuco's Stars 1
v
Seasons Sirens
Result Pending
6v6 2A
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Vultures FC - Coach Trevor P/ Kona
v
les Marteaux
Result Pending
6v6 2B
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Dynamo - Konopasek
v
Brickie Battalion
Result Pending
3v3 Field #2B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
#1
v
Winners/Savages
Result Pending
6v6 1A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
#2/#7
v
#4/#5
Result Pending
6v6 1B
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Lady Bricks FC U12
v
Zuco's Stars
Result Pending
6v6 2A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
Vikings
v
Cobras CP
Result Pending
5v5 Field #3A
Hutton(ref)
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
St. Marys
v
Wolfpack Vega
Result Pending
5v5 Field #4A
Alb
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
#4/#6
v
#1 Seed
Result Pending
6v6 1A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
#3/#5
v
#2 Seed
Result Pending
6v6 1B
Lomeli
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Zuco's Stars 1
v
2 or 10/7
Result Pending
6v6 2A
Rincon
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
1 or 8/9
v
les Marteaux
Result Pending
6v6 2B
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II U-8 Division
Championship
v
Championship
Result Pending
6v6 1A
Ortiz
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U10 (2014-2015)
Championship
v
Championship
Result Pending
6v6 1B
Alb
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U14 (2010-2011)
St. Marys
0 - 5
Vikings
Complete
6v6 2B
Simakoski
Soccer 2023-2024-Winter Session II-Select Youth Divisions-Select U12 (2012-2013)
Championship
v
Championship
Result Pending
6v6 2A
Alb
Calendar
<
March 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Events on Saturday, March 2, 2024
9:00 AM
10:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
9:00 AM
10:00 AM
LPG Lil Sluggers
Kaitlyn Roscoe
10:00 AM
11:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
10:00 AM
11:00 AM
LPG Lil Sluggers
Kaitlyn Roscoe
11:00 AM
12:00 PM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
11:00 AM
12:00 PM
LPG Multi-Sport
CAGE #1
11:00 AM
12:00 PM
LPG Multi-Sport
CAGE #2
11:00 AM
12:00 PM
LPG Multi-Sport
Kaitlyn Roscoe
12:00 PM
1:00 PM
LPG Multi-Sport
Alex Momcilovic
12:00 PM
1:00 PM
LPG Multi-Sport
CAGE #1
12:00 PM
1:00 PM
LPG Multi-Sport
CAGE #2
12:00 PM
1:00 PM
LPG Multi-Sport
Kaitlyn Roscoe
1:00 PM
2:00 PM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
1:00 PM
2:00 PM
LPG Academy Classes
MULTI PURPOSE
1:30 PM
2:30 PM
J. Cobb - Joshua Cobb
CAGE #1