Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, February 4, 2024
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
NFL Flag Football 2023/24 -NFL Flag Football Session 2-4-6 Years Old NFL Flag Football
Colts -Myszkowski
v
Browns - Normoyle
Result Pending
6v6 1A
Zea
NFL Flag Football 2023/24 -NFL Flag Football Session 2-4-6 Years Old NFL Flag Football
Rams - Owen
v
Bills - Thomas Chibicki
Result Pending
6v6 1B
Walton, Owen
2024 Soccer Session 2 Highschool Boys Elite Division
Flower Power
3 - 0
Spinjitzu Masters
Complete
7v7 Field #3
Danny
2024 Soccer Session 2 Highschool Boy's B Division
Blazers
1 - 4
Winfield Wankers
Complete
7v7 Field #4
Rincon
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Who let the dogs out
3 - 4
Gen Has Been
Complete
7v7 Field #1
Ortiz
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Drew's Clues
0 - 0
Hot Mess Express
Complete
7v7 Field #2
Simakoski
2024 Soccer Session 2 Highschool Boy's B Division
Lions CHS
2 - 3
Dweebs FC
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
2024 Soccer Session 2 Highschool Boy's B Division
Vikings
0 - 2
Shockwave
Complete
7v7 Field #4
Danny
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Alpha Avengers
4 - 3
The Hangovers
Complete
7v7 Field #1
Ortiz
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Code Blue
4 - 8
NWI Lions
Complete
7v7 Field #2
Simakoski
2024 Soccer Session 2 Highschool Boy's B Division
Broncos
3 - 0
PPG FC
Complete
7v7 Field #3
Rincon
2024 Soccer Session 2 Highschool Boys Elite Division
Catenaccio
5 - 3
Nuni
Complete
7v7 Field #4
Danny
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Chocolate Thunda
2 - 7
Arse-N-All
Complete
7v7 Field #1
Ortiz
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Los Pollos Locos
7 - 6
Hotdogs and Donuts
Complete
7v7 Field #2
Rincon
2024 Soccer Session 2 Highschool Boy's B Division
dare l'allarme f.c.
4 - 3
LCMHS_HOSSIERS
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
2024 Soccer Session 2 Highschool Boys Elite Division
Nuni
7 - 5
Cosmos - Reboot
Complete
7v7 Field #4
Danny
2024 Soccer Session 2 Mens Elite Division
Indiana United
10 - 6
All Luck no Skill
Complete
7v7 Field #1
Lomeli
2024 Soccer Session 2 Mens Elite Division
Euro Elite
6 - 3
Arse N All
Complete
7v7 Field #2
Simakoski
2024 Soccer Session 2 Mens Elite Division
All Luck no Skill
3 - 10
Illiana Old Boys
Complete
7v7 Field #1
Ortiz
2024 Soccer Session 2 Mens Second Division
Sparta FC
4 - 17
Taylor Gang
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
2024 Soccer Session 2 Mens Second Division
Indiana United
3 - 5
Rodriguez
Complete
7v7 Field #4
Danny
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Offensive Behavior
7 - 1
Rising Star
Complete
7v7 Field #1
Rincon
2024 Soccer Session 2 Coed Division
Alpha Avengers
3 - 6
Indiana United
Complete
7v7 Field #2
Ortiz
2024 Soccer Session 2 Mens Second Division
Fauser
3 - 4
VU Mens Club
Complete
7v7 Field #3
Lomeli
2024 Soccer Session 2 Mens Second Division
Al Nassr
2 - 3
Sparta FC
Complete
7v7 Field #4
Danny
Calendar
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Sunday, February 4, 2024
8:00 AM
10:00 AM
NWI Lady Vipers - Robert Gaffin
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #2B
9:00 AM
10:00 AM
Open Play - All Ages
FIELD #3
9:00 AM
10:00 AM
LPG Multi-Sport
Kaitlyn Roscoe
9:30 AM
11:00 AM
LPG HoopStart
NOTE:
10:00 AM
11:00 AM
Noah Rangel
CAGE #2
10:00 AM
12:00 PM
Riptide 18U - Stenger - Mark Stenger
FIELD #1
10:00 AM
12:00 PM
Riptide 18U - Stenger - Mark Stenger
FIELD #1B
10:00 AM
12:00 PM
Riptide - VERKLER - Brandon Verkler
FIELD #2
10:00 AM
12:00 PM
Riptide - VERKLER - Brandon Verkler
FIELD #2B
10:00 AM
12:00 PM
NWI Storm - Dujmovich - Steven Dujmovich
FIELD #3
10:00 AM
12:00 PM
Nwi Storm - Cimarolli - Joe Cimarolli
FIELD #4
10:00 AM
11:00 AM
LPG HoopStart
Kaitlyn Roscoe
11:00 AM
12:00 PM
Indiana Bulls - NELSON - Bill Nelson
CAGE #1
11:00 AM
12:00 PM
Indiana Bulls - NELSON - Bill Nelson
CAGE #2
12:00 PM
3:00 PM
Bandits Conroy - Bill Conroy
CAGE #1
12:00 PM
3:00 PM
Bandits Conroy - Bill Conroy
CAGE #2
12:00 PM
3:00 PM
Bandits - Conroy NEEDS FENCE - Bill Conroy
FIELD #1
12:00 PM
3:00 PM
Bandits - Conroy NEEDS FENCE - Bill Conroy
FIELD #1B
12:00 PM
3:00 PM
Bandits - Conroy NEEDS FENCE - Bill Conroy
FIELD #2
12:00 PM
3:00 PM
Bandits - Conroy NEEDS FENCE - Bill Conroy
FIELD #2B
12:00 PM
1:30 PM
American Baseball - Nick Ladra
FIELD #3
12:00 PM
1:30 PM
Indiana Bulls - NELSON - Bill Nelson
FIELD #4
2:00 PM
4:00 PM
Portage Elite 12U - Chris Clancy
FIELD #3
2:00 PM
4:00 PM
Turf Rental - Joshua Coons
FIELD #4
3:00 PM
5:00 PM
CP Bulldogs - Mike Reiser
FIELD #1
3:00 PM
5:00 PM
CP Bulldogs - Mike Reiser
FIELD #1B
3:00 PM
5:00 PM
CP Bulldogs - Mike Reiser
FIELD #2
3:00 PM
5:00 PM
CP Bulldogs - Mike Reiser
FIELD #2B
4:00 PM
5:00 PM
In-House Soccer Developmental Training
FIELD #3
4:00 PM
5:00 PM
In-House Soccer Developmental Training
FIELD #4
7:00 PM
8:00 PM
Sam Romeo - Sam Romeo
CAGE #1