Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, February 16, 2020
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
No games scheduled. Please call for the latest information.
Calendar
<
February 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
Events on Sunday, February 16, 2020
8:00 AM
10:00 AM
Riptide Black
Aleks Maric
8:00 AM
10:00 AM
Riptide Black
Alex Momcilovic
8:00 AM
10:00 AM
Team Indiana - cezar Camba
FIELD #1
8:00 AM
10:00 AM
Team Indiana
FIELD #1B
8:00 AM
9:30 AM
NFL Flag
FIELD #2
8:00 AM
9:30 AM
NFL Flag
FIELD #2B
8:00 AM
10:00 AM
Stealers
FIELD #3
8:00 AM
10:00 AM
Stealers
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
LPG Lil Sluggers
CAGE #2
9:30 AM
12:00 PM
LPG Sports Academy Classes/Camps - Sparta Sports Organization of Crown Point, Inc
FIELD #2
9:30 AM
12:00 PM
LPG Sports Academy Classes/Camps - Sparta Sports Organization of Crown Point, Inc
FIELD #2B
10:00 AM
11:00 AM
LPG Multi-Sport
Aubin Robinson
10:00 AM
11:00 AM
LPG Lil Sluggers
Avery Cornett
10:00 AM
11:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
10:00 AM
12:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
10:00 AM
12:00 PM
Riptide Blue
FIELD #1
10:00 AM
12:00 PM
Riptide Blue
FIELD #1B
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball
FIELD #3
10:00 AM
12:00 PM
Morris Baseball
FIELD #4
11:00 AM
12:00 PM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
11:00 AM
12:00 PM
LPG Multi-Sport
Aubin Robinson
11:00 AM
12:00 PM
LPG Lil Sluggers
Avery Cornett
11:00 AM
12:00 PM
Batting Cage - 1 Hour - Phil Anderson
CAGE #1
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
CAGE #1
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
CAGE #2
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #1
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #1B
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #2
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #2B
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #3
12:00 PM
3:00 PM
Bandits
FIELD #4
3:00 PM
5:00 PM
Wardogs
CAGE #1
3:00 PM
5:00 PM
Wardogs
CAGE #2
3:00 PM
5:00 PM
Wardogs
FIELD #1
3:00 PM
5:00 PM
Wardogs
FIELD #2
3:00 PM
5:00 PM
Invaders
FIELD #3
3:00 PM
5:00 PM
Invaders
FIELD #4
3:00 PM
4:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
MULTI PURPOSE
5:00 PM
6:00 PM
Batting Cage - 1 Hour - Brien Delich
CAGE #1
5:00 PM
6:30 PM
Indiana Premier Fastpitch - Tom Powell
FIELD #1
5:00 PM
6:30 PM
Indiana Premier Fastpitch - Tom Powell
FIELD #1B
5:00 PM
6:30 PM
Baseball - JOHN Lubash
FIELD #2
5:00 PM
6:30 PM
Baseball - JOHN Lubash
FIELD #2B
5:00 PM
6:30 PM
CP Youth LAX
FIELD #3
5:00 PM
6:30 PM
CP Youth LAX
FIELD #4
6:00 PM
7:00 PM
Batting Cage - 1 Hour - David Bundy
CAGE #2
6:30 PM
10:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
FIELD #1
6:30 PM
10:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
FIELD #2
6:30 PM
10:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
FIELD #2B
6:30 PM
10:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
FIELD #3
6:30 PM
10:00 PM
Chicago Inter Showcase - Sena Halilovic
FIELD #4
7:00 PM
8:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
8:00 PM
9:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
8:00 PM
9:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
9:00 PM
10:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
9:00 PM
10:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2