Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, November 23, 2019
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019/2020 Soccer Session I CoEd U06 (2014/2015)
The Pandas
1 - 1
Golden Spartans
Complete
3v3 Field #1A
Rogers
2019/2020 Soccer Session I CoEd U08 (2012/2013)
The Tigers
9 - 1
Lightning
Complete
5v5 Field 1B
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Session I Girls U14 (2006/2007)
Revolution
0 - 10
Junior Irish 2008 Premier
Complete
Field #2
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Session I Girls U14 (2006/2007)
NWI Lions U14
5 - 1
Stinky Cleats
Complete
Field #3
Orciuch(Adrian)
2019/2020 Soccer Session I Boys U12 (2008/2009)
Goal Crushers
6 - 6
NWI Lions U12 2
Complete
Field #4
Maric
2019/2020 Soccer Session I Girls U14 (2006/2007)
EASA U14 Girls
10 - 1
PSC Lady Warriors
Complete
Field #2
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Session I Boys U10 (2010/2011)
NWI Lions U10 2
5 - 7
Silver Spartans
Complete
Field #4
Maric
2019/2020 Soccer Session I CoEd U08 (2012/2013)
The Tigers
9 - 0
Bulldogz
Complete
5v5 Field 1B
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Session I Girls U14 (2006/2007)
EASA U12 Girls
3 - 20
EASA U14 Girls
Complete
Field #3
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
Millennium Soccer 06 Black
6 - 1
Die Mannschaft
Complete
Field #2
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
EASA U14
2 - 6
COMOS-RED
Complete
Field #3
Maric
2019/2020 Soccer Session I CoEd U08 (2012/2013)
Power Unicorns
3 - 2
Bulldogz
Complete
5v5 Field 1B
Maric (Mirko)
2019/2020 Soccer Session I Boys U10 (2010/2011)
NWI Lions U10 1
10 - 0
Golden Spartans
Complete
Field #2
Barajas (Enrique)
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
COSMOS-BLACK
4 - 5
Hooligans FC
Complete
Field #3
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
Millennium Soccer 07 Black
v
Millennium Soccer 07 Black 2
Result Pending
Field #4
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
Elite 07s
7 - 3
Heat 05/06
Complete
Field #4
2019/2020 Soccer Session I Boys High School
Warriors(Briseno)
0 - 9
Borussia Duneland
Complete
Field #3
Stamper
2019/2020 Soccer Session I Boys High School
Bean FC
6 - 4
Teddybear Crouton
Complete
Field #4
Mesanovic
2019/2020 Soccer Session I Boys High School
Bear Grylls
13 - 5
Warriors(Villarreal)
Complete
Field #1
2019/2020 Soccer Session I Boys High School
Teddybear Crouton
2 - 3
ICSC
Complete
Field #3
Mesanovic
2019/2020 Soccer Session I Boys U12 (2008/2009)
NWI Lions U12 1
4 - 7
Millennium Soccer 09 Black
Complete
Field #2
2019/2020 Soccer Session I Boys U12 (2008/2009)
EASA
2 - 3
Indiana Legends
Complete
Field #3
Mesanovic
2019/2020 Soccer Session I Boys U14 (2006/2007)
Goal Crushers u14
7 - 2
RVSA Rush
Complete
Field #4
Stamper
Calendar
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Events on Saturday, November 23, 2019
8:00 AM
9:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
8:00 AM
9:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #2
8:00 AM
2:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #1
8:00 AM
2:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #1B
8:00 AM
3:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #2
8:00 AM
3:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #2B
8:00 AM
3:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #3
8:00 AM
4:00 PM
Youth Soccer Leagues Session I
FIELD #4
9:00 AM
10:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Avery Cornett
9:00 AM
10:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
9:00 AM
10:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #2
9:00 AM
10:00 AM
LPG Multi-Sport
Grace Wells
10:00 AM
11:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Alex Momcilovic
10:00 AM
11:00 AM
LPG Lil Sluggers
Aubin Robinson
10:00 AM
11:00 AM
LPG Kickstart Soccer
Avery Cornett
10:00 AM
11:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #1
10:00 AM
11:00 AM
Open Play - All Ages
CAGE #2
10:00 AM
11:00 AM
LPG Multi-Sport
Grace Wells
11:00 AM
12:00 PM
LPG Lil Sluggers
Aubin Robinson
11:00 AM
12:00 PM
LPG Kickstart Soccer
Avery Cornett
11:00 AM
12:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
11:00 AM
12:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
11:00 AM
12:00 PM
LPG Multi-Sport
Grace Wells
12:00 PM
1:00 PM
LPG Lil Sluggers
Aubin Robinson
12:00 PM
1:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
12:00 PM
1:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
1:00 PM
2:00 PM
Batting Cage - 1 Hour - Jim Meyer
CAGE #1
1:00 PM
2:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
2:00 PM
3:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
2:00 PM
3:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
2:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #1
2:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #1B
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #2
3:00 PM
4:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #2B
3:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #3
4:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
4:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
4:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #1
4:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #1B
4:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #2
4:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #2B
4:00 PM
5:00 PM
Open Play - All Ages
FIELD #4
5:00 PM
5:30 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1
5:00 PM
6:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
5:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #3
5:00 PM
7:00 PM
Flag Football
FIELD #4
5:30 PM
6:30 PM
Batting Cage - 1 Hour - Kalista Belko
CAGE #1
6:00 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #2
6:30 PM
7:00 PM
Open Play - All Ages
CAGE #1